Deer Hunting - 2015 Sniper 3D

Ücretsiz aksiyon oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 212 MB
  • Version 1.3
  • Dil İngilizce
  • Firma The Game Storm Studios
En iyi silahları kullanarak modern bir keskin nişancı olabileceğiniz bu oyunda; ses efektleri ve gelişmiş grafikleriyle mükemmel bir deneyim sağlayabilirsiniz.

Heyecan verici kış senaryolarıyla kurgulanmış Deer Hunting uygulaması, aksiyon severler için hazırlanmış en iyi av oyunlarındandır. Şiddetli yağmur ve fırtınalı hava koşullarında başlayan bu oyunda Kaptan Foster adında bir karakter bulunmaktadır. Tek başına bir mağaraya sığınan bu kaptan ordudan yardım beklemektedir.

Keskin nişancı tüfeğine de sahip olan Kaptan Foster, avlanmak için ormana çıkmaktadır. Başarılı avlar yapan Foster, avladığı geyikler sayesinde hem para kazanabilir, hem de yüksek nişancı silahlara sahip olabilir.

Sizde Kaptan Foster gibi bir geyiği avlamak için, uzun menzilli silah kapsamından yardım alabilir, geyikleri kolayca izleyerek avlayabilirsiniz. Ancak av sırasında dikkatli olmanız gerektiğini aklınızdan çıkarmayın!

Yaban hayatı, orman ve dağ gibi pek çok sahneden oluşan Deer Hunting uygulaması, 3D grafikleri ve arka planlarıyla gerçeklik sağlamaktadır. 4 keskin nişancı silahı bulunan bu oyunda silahlara sahip olmak için başarılı avlar gerçekleştirip para kazanmanız gerekmektedir.

Yolunuzu takip etmek için orman haritalarından da faydalanabilirsiniz!

Geyik ve kurşunların orijinal seslerinin yer aldığı oyun, aksiyon ve macera dolu anlar yaşamanızı sağlar.  Yüksek skor ve mevcut puan tablosuyla paralarınızı kolayca görebileceğiniz uygulama oldukça küçük boyutlu olup, indirmesi de kolaydır.  Sizde Deer Hunting uygulamasını yükleyin, en iyi keskin nişancı siz olun!

Deer Hunting - 2015 Sniper 3D indir
DİĞER SÜRÜMLER